Meist

¡Hola!

Kirjutan teile Hispaaniast.

Siin, Alhaurin el Grandes, asub aastal 1978 loodud väike pere-ettevõte ´´Aceitunas y Encurtidos Bravo´´, kus toodetakse suure pühendumusega ja kõrgeid kvaliteedinõudeid järgides maailma parimaid lauaoliive.

Enne Bravo toodete maitsmist oli minu arvamus oliividest samasugune nagu enamike eestlaste oma – need jätsid mind täiesti ükskõikseks ega kuulunud minu toiduvalikusse.

Siis aga, ühel kuumal tsikaadilauluga täidetud suveõhtul, toodi meile külakostiks just Bravo tehase lauaoliive. Ühed krõmpsuva mandlitäidisega, ja teised aromaatsed värskete ürtidega maitsestatud oliivid.

Sellest hetkest algas minu Bravo toodete ´´obsession´´. Need kuuluvad meie igapäevamenüüsse, ei jää pakkumata ühelegi külalisele ega puudu peolaudadelt. Isegi meie 6aastase lapse lemmiktoit on Bravo mandlitäidisega oliivid!

Bravo innovaatiliste toodete müügiturg on viimaste aastate jooksul hoogsalt laienenud ja nende tooted on ekpertide poolt teeninud laia tunnustust. Need on saadaval nii Inglismaal, Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal... Ka juba Soomes ja Lätis. Bravo tooted on tunnustatud ´´Sabor a Malaga´´ kvaliteedimärgiga ja nende oliivisort ´´Alorena de Malaga´´ sertifitseeritud D.O.P (Denominación de Origen Protegida) kvaliteeditähisega.

Vast-avatud Bravo Deli e-poest on nüüd Bravo tooteid võimalik tellida ka Eestis. Meie vaheladu asub Tallinnas ja pakume kiiret kojutoimetust kulleriga või mugavat pakiautomaati tellimise võimalust.  

Meie valikust leiad veel kõrgkvaliteetsed Ekstra Neitsi Oliiviõlid ja hinnatud Hispaania veinid.

Peagi toome teieni Andaluusia päikese alt lisaks Bravo oliividele ka teisi ´´Sabor a Malaga´´ kvaliteeditunnustusega toiduaineid ja imekaunist käsitöö keraamikat.

Heade soovidega,

D.